PŘIHLAS SVŮJ TEAM

SB 2020

Ať jsi z Prahy, Liberce, Hradce, České Třebové bo z ÚLu a chceš si užít street last minute roku 2020, takhle by měl vypadat tvůj plán na prosinec..

Advent, Vánoce, SeverskáBitva, Silvestr..

Prostě, kdo si chce vychutnat poslední street v roce musí dorazit do ÚLu, pod Erbenku, na DObětice, za LIDL a zabojovat o trofej, pozdravit přátele, zapotit se, popít rum a užít si pohodovou atmosféru..

Po šíleném průběhu roku 2dvacet věříme, že Advent a Vánoce budou opravdu časem klidu a po Vánocích odstartujeme tu pravou párty ještě před tím, než se všichni rozjedou na hory a Silvestr.
Čeká nás osmé pokračování a i tentokrát chceme znát všechny majitele soudků, jak za individuální výkony při SLAM DUNK CONTEST, THREEPOINT SHOOTOUT tak i ty neprestižnější v katoegorii týmů.
Dorazí staří známí a potvrdí nádvládu nad Bitvou?! Nebo se mladíci vzbouří a nabourají zažité pořádky?! Bude někdo excelovat při střelbě z oblouku?! Ukáže někdo show při smečování?! Objeví se zase dívčí tým a kolik žen sebere odvahu se přihlásit na Bitvu?! Zjistíme..

Jako každý ročník SeverskéBitvy, tak i ten letošní musí být ve znamení pomoci. Komu budeme chtít udělat radost, vykouzlit úsměv na tváři a zpříjemnit konec roku?! Brzy se dozvíte..

Nejni to jen SeverskáBitva, je to Francův memoriál, nejni to jen o sportu, je to o nás lidech, přátelích, kamarádech, rodinách.. Přijďte si užít atmosféru, zahrát si street a popřát všem veselejší ten rok příští..

Rumoborci se Těší..
#44 #21 #11 #8

PRO DOBROU VĚC
JSME UŽ SPOLEČNĚ VYBRALI

0

I LETOS MŮŽEŠ PŘISPĚT!