Jsi legenda Francoá!!

S tímto motem a pozdravem “tam” nahoru začala SeverskáBitva 2019 s přídomkem Francův memoriál. Tak vznikla jedinečná vzpomínka, nová tradice a památka na našeho kamaráda France, který byl pravidelným účastníkem Bitvy.
Sedmý ročník SB opět přivítal 20 týmů a čekali jsme přepisování historie. Týmy jsme rozdělili do 4 skupin po 5 týmech. Turnaj jsme natáhli, a to tak, že jsme nechali postoupit ze skupin všechny účastníky. Skupiny ovládli týmy A.F.R.O., Sokolíci, X-Ballers Family a mladé pušky z ÚLu Banáni, kteří by rádi Bitvu konečně ovládli, ale jejich čekání se minimálně o rok opět protáhne. Nejprve si to rozdaly týmy na 4. – 5. místech. Vítězové pak vyzvali vítěze skupin.
Po základních skupinách následovali opět individuální soutěže. SlamDunk CHAMPIONem se stal zástupce Sokolíků Šopák. MegaHustou směčí s míčem zaseknutým u obroučky sesadil loňského krále Ritchieho.
Staronovým králem a ThreePoint CHAMPIONem se stal další Sokolík Dalmoš. S individuálním doublem v kapse (čímž přepsali historii SB, pač jeden tým nikdy neovládl obě ondivindi soutěže) a dvěma tituly ze SB byli Sokolíci hlavními adepty na další a rekordní třetí triumf. V osmifinále vyřadili Rumoborce, v dalším kole bojovníky Amakhulu a v semifinále také Banány, zkušenosti opět přehráli mládí.
Z druhé strany pavouka po několikaleté odmlce dokráčeli až do finále Hřebečci z Litoměřic, které nezastavili ani X-Ballers Family s Patrikem N. a Anetou K.. Naopak jedni z aspirantů na titul – Air France Represent Organisation bohužel malinko doplatili na odstoupení jednoho z týmů a po dlouhé pauze z pavouka vypadli ve čtvrfinále.
Letos jsme do programu vmáčkli také jednu exhibici, kdy k nám na bruslích dojel Ondra Thor ze spolku Inlineskating.cz, který pořádá po Ústí spoustu nejen sportovních aktivit, od dětských táborů a kroužků pro děti až pro kroužky bruslení pro dospěláky. Kromě ukázky bruslení a několika triků završil exhibici skokem přes 6 lidí.. Wow..
Boj o třetí místo lépe zvládli Banáni, kteří ke své stříbrné bilanci zapsali také minisoudek a placky s 3kou. V tomto souboji vyzráli na tým Marek.Vašut.
Finále mělo velké grády a historické očekávání, o obhajobu a další titul usilovali Sokolíci. Historicky nejúspěšnější tým Sokolíků bohužel třetí titul nepřidal. Urputně hrající Hřebečci nakonec Sokolíky přetlačili a odvezli megasoudek a také první titul ze SeverskéBitvy, odteď s přídomkem Francův memoriál, do sousedních Litoměřic. Gratulace..
Všechny vítěze SB jsme poznali, ale hlavní část se odehrála, když do haly dorazila Francova žena Šárka se syny Jášou a Víťou. Poté došlo k předání šeku s celkovou vybranou částkou, složenou ze sumy na transparentním účtu a kasičky, která byla k dispozici na místě. Na celkové částce se podílelo mraky lidí, přátelé, kamarádi, spolužáci, spoluhráči, táborníci, kolegové..
Vybraná částka pro Francovu rodinu činí 390.000,-
 
Všem lidem, kteří si na France, Šárku a kluky vzpomněli, přispěli a dorazily DĚKUJEME!! Je to to nejmenší co jsme mohli společně udělat.. 
 
Jsi LEGENDA FRANCOÁ!!
#8 #11 #21 #44
 
#tensknirem
0
Pro France
0
Přihlášených týmů
0
Aktivních hráčů
0
Vypito litrů