Příběhy na pokračování jsou nejlepší, další napsali Rumoborci – Severská Bitva vol. 6..
Šesté pokračování bylo nabité k prasknutí a překonalo všechny představy a dosavadní rekordy.. i ten, že šest ročníků SB ovládli jen 3 týmy.. A hlavně nový projekt, letos jsme společně pomáhali Róze..

Všechno začalo u rekordní účasti celkem 20 týmů, které se potkali ve 4 skupinách. Letos dorazila samá esa a také všici předchozí vítězové. Dále na turnaj pronikly ženy, slečny a dívky, které dost zjemnily některé dosti vyhrocené souboje pod koši.

Pavouk SB byl dlouhý a zamotaný, jelikož všici účastníci dostali možnost bojovat o soudky. Nejprve si o šanci vyzvat vítěze skupin zahráli týmy na 4. a 5. místě.

Následovalo osmifininále, kde skončili 2krát RUMoví Grit&Grind, kteří nestačili na legendu pražské streetbalové ligy – Patrika Nguyena a jeho X-Ballers Family a také Rumoborci, kteří dále propustili Sokolíky. Další favorité Dej koš se zapsali mezi nejúspěšnější týmy SB (6krát stáli na bedně, 4krát hráli finále a 2krát byli RUMoví..), když i letos proklouzli do finále.

Velký respekt u nás mají týmy z daleka, i letos dorazili Rysové z Kladna, ale nejdál to letos měli Draci z Jablonce!! Díky BORCI!!

Do semifinále se dostali dva ústecké týmy – Amakhulu a Skřivánčí úlet2. Bohužel ani jeden do finále neproklouzl. Amakhulu vypadli se Sokolíky a Dej koš poslal Úlet do boje o bronz.

Mini soudek a na třetí flek Uletěli Skřivánci, když v prodloužení udolali Amakhulu.
A tak se nám opakovalo finále z roku 2016, kdy se potkali Dej koš a Sokolíci.. I když byl průběh více než vyrovnaný, pro vítězství si doplachtili kluci z PraHy. Ale boj to byl náramný, jelikož i ve finále se zápas prodlužoval.

Sokolíci ovládli šesté pokračování příběhu s názvem Severská Bitva, radovali se z druhého RUMového triumfu a dorovnali G&G (2014, 2015) a Dej koš (2013, 2017) (jednou se jmenovali Litvínovští sršni+1) v počtu vítězství na SB.

V indivindi soutěžích bylo také co vidět, SLAM DUNK CONTEST si podmanil čahoun Richie.. THREE POINT SHOT OUT byl záležitostí Dominika z G&G, který ukázal nejpřesnější mušku z poza oblouku. V divácké soutěži dominovala mamka Rózi, baskeťačka Mary..

Celá akce měla opět podtext pomoci potřebným a letos jsme společně pomohli Marii a Tomášovi z Litoměřic a jejich malé Rozince, která je od narození nemocná. Každý rok předáváme šeky s parádní cifrou, ale letos (vlastně už vloni) to byl EXTRÉM, jelikož jsme se všici složili na neuvěřitelnou sumu, která na SB nemá obdoby a v kasičce zacinkalo 21.518,-!! Prostředky poputují na rehabilitaci-Hipoterapii a přineseme Vám fotky a videjka ze sedla koně, ať vidíte jak se Róza směje a jaké dělá pokroky.

Takže klobouk dolů přátelé!! Jste skvělí!! Děkujeme!!

Na akci představila své sladké potěšení a umění Sweet Lucie. Prodej všech jejich sladkých dobrot putoval celý na pomoc Róze..
Díky Sweet Lucie..

Poděkování posíláme také baskeťákům do Brna, kteří nám na Bitvu půjčili našeho Sašu K. a poslali Róze do kasičky penízky navíc!!
Díky do Brna!! 

 

Děkujeme také všem partnerům a sponzorům, kteří nám pomáhají zajistit tuto jedinečnou sportovní akci, kdy můžete vypotit salát a řízky před Silvestrem..

A co bude za rok?! SB19.. Je co zlepšovat?! Vždycky.. Je co překonávat?! Pokusíme se..  Bude překvápko!? …………………..

Těšíme se na Vás na SB19..

#8 #11 #21 #44

0
Pro Rozinku
0
Přihlášených týmů
0
Aktivních hráčů
0
Vypito litrů