PRVNÍ 5-LETKA ZA NÁMI!!

Pětku, ještě ze školy nikdo moc rád nemá, ale když je zlatým písmem a spojíte si jí (tu pětku) s Rumoborcema a Severskou bitvou dostanete parádní akcičku, která má prostě šmrnc!!

Nikdo z nás nečekal, když jsme se (Rumoborci) před 5-i lety objevili v DC na streetballu, že vznikne v hale turnaj, mimo streetovou sezónu, který bude jiný a dnes už je opravdu LEGENDÁRNÍ!!

Za čtyři roky se toho stihlo hodně a bitva si prošla svým vývojem (nejen upgrade trofejí a přesouváním z haly na halu), ale pátým ročníkem jsme završili neskutečnou PĚTILETKU, který byl skutečnou třešinkou na RUMdortíku.

Pátý ročník pojmul 12 týmů a k vidění byly samé známé tváře. Jen obhájci, Sokolíci, bohužel nemohli dorazit, kvůli trenérským povinnostem a tak se na ně budeme těšit za rok.

Dvě skupiny po 6 týmech viděli dvě suverénní jízdy v podání ústeckých Schnitzelburgers a ostřílených Grid&Grind, kteří ve skupině ani jednou nezaváhali. Ale.. o tom až později..
Skupinové pořadí nám určilo 4 čtvrtfinalisty a jejich soupeři si to rozdali ještě v osmifinále. Největším překvapením turnaje byla nahecovaná partička mladých Banánů, kteří se zadrhli až pod vrcholem a se slovy “příští rok to vyhrajeme” se máme opravdu na co těšit..
O bronzové sklo a litrový soudek si to rozdali vítězové obou skupin, tedy Schniburgers a Grid&Grind, kteří ke dvoum titulům ze SB přidali také bronz. Ve finále tak na sebe narazili chlapi z Dej koš, kteří už vědí jaké je to vyhrát (2013) i jaké to je být druzí (2016) a tým mladých Banánů. Většinu z desetiminutového limitu vedli Banáni, ale na konci jim chyběly zkušenosti a tak si mostecko-litvínovský gang Dej koš dokráčel pro výhru a ovládl tak PÁTÝ – ZLATÝ ročník Severské bitvy a odnesl si pětilitrový soudek pro šampiony. Banáni také neodešli s prázdnou a pověsili si na krk střbrné sklo a odkutáleli třílitrový soudek.

Ale Severská bitva nejni jen RUM a STREET, ale je to především pohoda, fair play, prima lidi a hlavně pomoc dobré věci.
Celých pět let to s námi táhl také Davídek, kterému jsme společně pomáhali a zlatým ročníkem jsme se s ním také rozloučili a popřáli mu spoustu radostných okamžiků v dalším životě. Byl a je zatím naší největší výzvou a smyslem celé SB. Letos se s Vaší pomocí, všech hráčů a diváků, kluků z Pozitivního směru a také díky Martinu Kotěšovcovi a jeho zázračných tkaniček Happy Loop vybrala rekordní částka 11.321,- (zas máme co trumfovat 😀 )

Všem mnohokrát děkujeme!!

Letošní bitbva byla speciální a LEGEN-DÁRNÍ i díky nadupané Biketrial Show v podání Tomáše “Žorža” Eibla, který předváděl neskutečné kousky se svým speciálem a nejen diváky dostal do varu, ale také málem jednoho hráče připravil o počestnost a druhého o přítelkyni 😀
Prostě HUSTÝÝ!!

Ani tento ročník se neobešel bez indviduálních soutěží, které si pod svá křídla/tkaničky vzal Martin se svými Happy Loop, což jsou veselé smyčky/tkaničky, které se Vám díky své speciální výrobě nikdy nerozváží. Což se Vám nejen při streetu šikne. A protože 5-tý ročník byl opravdu pecka, tak vznikla speciální LIMITOVANÁ EDICE tkaniček Happy Loop s patřičným názvem – PRALINKA. A koupí Pralinky jste také pomáhali a stále pomáháte Davídkovi.

HappyLoop SLAM DUNK CONTEST ovládl Johny (Grid&Grind), který se svými parťáky a Anetou K. předvedl famózní secvičenou show a stal se 4. smečařským králem SB.
Na své prvenství z roku 2015 navázal trojkařský mág Poky (Schnitzelburgers) v HappyLoop THREE POINT SHOOTOUT.
Své pověsti jediné ženy SB dostála Aneta K., která nemohla kvůli nemoci hrát, a tak rozstřílela diváky alespoň ve vyřazováku při HappyLoop FANS TROPHY.
Každý výherce si odnesl original skleněnou trofej a ceny od jednoho z partnerů pivovaru Bernard.

Zlatý pátý ročník a jedna éra je za námi. Děkujeme všem partnerům a sponzorům, hráčům i divákům, bez kterých by Severská bitva nebyla tím puntíkem v kalendáři kam se ta super parta lidí o Vánocích vrací.

A co nás čeká za rok? A za dalších 5 let? To je překvapení nejen pro nás, ale i pro Vás!! Zůstaňte nám věrni a budeme se na Vás těšit na vyladěném Indoor streetu Sverská bitva 2018 29.12.2018?!

0
Pro Davídka
0
Přihlášených týmů
0
Aktivních hráčů
0
Vypito litrů