PŘELOMOVÁ BITVA

Severská bitva 4. pokračování je za námi, pojďme si udělat sumář.. 14 týmů + král SLAM DUNK CONTESTu + král THREE POINT SHOOTOUTu + fair play + bufet na 1čku + přátelská nálada + Rumoborci + POMOC DAVÍDKOVI = SEVERSKÁ BITVA 2016
Do nového prostředí, haly kolejí UJEPu a v nezvyklém čase před svátky, se sjelo celkem 14 týmů, jeden tým pod plán, který nás malinko nechal na holičkách. Ale nic s čím bychom si neuměli poradit.
Opět 4 skupiny, kdy vítězové vždy postoupily rovnou do čtvrtfinále, druzí a třetí si zahráli ještě o kolo navíc, ze kterých vzešel vítěz čtvrtého pokračování SB.

Mezi největší tahák bitvy patřil tým ústeckých odchovanců LOKO LEGENDS, kteří se po letech rozhodli provětrat kecky a autentické dobové dresy ve kterých svou éru reprezentovali 🙂 mezi další, už tradiční, účastníky patřili kladenští rytíři – SAT-ANI a nejvíce zazářily nováčci turnaje SOKOLÍCI, kteří získali hned dvě trofeje..
Králem smečařů se stal po parádních kouscích na streetbalových kurtech profláknutý Lamík (Vojta Inger). Střeleckou soutěž si podmanil Honza Štěpánek aka Dalmish ze SOKOLÍKŮ..

Na placky nakonec dosáhli ústecký borci – VEMENA Z RYBY a nejmenší soudek patřil jim. O prvenství si to rozdali SOKOLÍCI a Dej koš, kteří na dravce po boji nestačili a brali soudek s dvojkou..
Zásluáhou SOKOLÍKŮ putuje nejcenější trofej (a to doslova) již tři ročníky po sobě do matičky Prahy– Gratulace..
Děkujeme všem sponzorům a partnerům za podporu a hlavně také Vám všem, kteří jste podpořili našeho Davídka pro ktérého jsme vybrali úžasných 9.711 Kč !!
Těšíme se společně na SB2017!!

0
Pro Davídka
0
Přihlášených týmů
0
Aktivních hráčů
0
Vypito litrů